Międzynarodowe Targi Turystyczne TT WARSAW

Wydarzenia » Międzynarodowe Targi Turystyczne TT WARSAW
Kropki ozdobne Kropki ozdobne Kropki ozdobne Kropki ozdobne

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT WARSAW

W dniach 23-25.11.2017 roku, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbyły się 25. Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Turystyczne TT WARSAW. Na stoisku Województwa Lubelskiego które występowało pod hasłem „Lubelskie - Smakuj Życie” prezentowało się Roztocze. Jednym z obsługujących stoisko był przedstawiciel Gminy Susiec, który wspólnie z przedstawicielem LOT Roztocze w Tomaszowie Lub. i przedstawicielem Miasta Zamość promowali Roztocze i Zamość, w tym obiekty należące do stowarzyszeń turystycznych i agroturystycznych.

Oferta Roztocza, która przedstawiana była wraz z promocyjnymi materiałami Miasta Zamość cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród zwiedzających, ale też zainteresowaniem wśród innych wystawców z kraju i zagranicy. Otrzymany przez Miasto Zamość tytuł „Najlepszego Produktu Turystycznego 2017” nadanego przez Polską Organizację Turystyczną, również przyczynia się do promocji naszego regionu. W czasie trzydniowych targów walory Roztocza docenili przedstawiciele biur podroży, organizatorzy imprez turystycznych, a także piloci wycieczek, którzy przeprowadzili wiele rozmów na temat możliwości indywidualnego i grupowego wypoczynku. Oferta Roztocza prezentowana była również na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, na którym przedstawiano Hity Turystyki Wiejskiej pod hasłem „Odpoczywaj Na Wsi”, oraz na Stoisku Województwa Podkarpackiego.

Targi TT WARSAW, to jedno z ważniejszych wydarzeń dla branży turystycznej. Organizowane jesienią, często pomagają turystom podjąć decyzję, gdzie będą wypoczywać w przyszłym sezonie. Dziękujemy osobom, stowarzyszeniom i gminom reprezentującym nasz region za wysiłek włożony w promocję Roztocza.Galeria zdjęć